SPAMownik

Zaprasza do promowania blogów

31 komentarzy:

 1. Opowiadanie pt. Między słowami.
  Adres: http://sprzecznewyrazy.blogspot.com/
  Opis: Na tym blogu znajdziesz opowiadanie autorstwa Panny K. Dopiero co prawda zaczynam, aczkolwiek wydaje mi się, że mogę cię zainteresować.
  Zapraszam Cię serdecznie.
  Opowiadanie pt. Między słowami.
  Adres: http://sprzecznewyrazy.blogspot.com/
  Opis: Na tym blogu znajdziesz opowiadanie autorstwa Panny K. Dopiero co prawda zaczynam, aczkolwiek wydaje mi się, że mogę cię zainteresować.
  Zapraszam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc, chciałabym serdecznie zaprosić na fanfiction "Scarred" które tłumaczę na język polski.
  Jest to o niemej nastolatce. Jej mama nie żyje, ojca nie zna. Od 12 lat mieszka z ojczymem... i od 12 lat jej życie jest piekłem. Przez 12 lat była, głodzona, bita i wykorzystywana. Dziewczyna jest zrujnowana psychicznie do niewyobrażalnego stopnia. Panicznie boi się dotyku - jedyny dotyk jaki miała okazje zaznać przynosił jej cierpienie. Dostaje się do szkoły artystycznej, po drugiej stronie oceanu. Są tam osoby które mimo jej woli, chcą ją nauczyć żyć.

  Fanfiction przedstawia długotrwałą odbudowę psychiczną, szarą rzeczywistość która jest w dzisiejszych czasach tematem tabu a także moc jaką w sobie ma szczera przyjaźń i miłość. Ma w sobie wiele emocji i intrygujących scen

  Zapraszam x
  http://scarredpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam serdecznie na mój spis ff z idolami :)

  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie o Aniołach i Demonach :)

  http://voice-destination-magical2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Miejsce, gdzie ciche słowa chowane przed wszystkimi, w końcu mogą być wypowiedziane.
  http://silent-words-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzy kuzynki - Esme, Spencer, Elena - nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Są nie tylko rodziną, ale również przyjaciółkami na zawsze. Los wielokrotnie sprawdzał ich więź, lecz okazała się zbyt silna, aby ją rozerwać 'od tak'. Zostały nauczone, że rodzina jest najważniejsze. Czy zawsze będą o tym pamiętać? Przecież tak łatwo pomylić słodkie kłamstwo od słodkiej prawdy.
  http://sweettrueorlies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
  Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.

  Zaskakująca historia o miłości, rodzinie, oddaniu, prawdzie i walce. Charlie wkroczy w świat zupełnie sobie obcy, a jednak tak bardzo z nim powiązany. Wybierz się z nim w drogę, która odmieni wszystko.

  Zapraszam do czytania!

  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 9. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scarlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Victoria Starkweather i Natalie Castey mają za sobą mroczną przeszłość. Płatna zabójczyni oraz hakerka próbują odnaleźć się w nowym życiu. Po traumie z młodości, wciąż przeżywają tragedię na nowo. Zapomniały, jak to jest kochać. Niespodziewanie na ich drodze zjawiają się mężczyźni, zmieniający całkowicie ich dotychczasowe poglądy.
  http://lovemeyourpsycholove.blogspot.com
  Zapraszamy c:

  OdpowiedzUsuń
 11. Bezgraniczna miłość, która łączy dwójkę ludzi, zdarza się bardzo rzadko. Chociaż, nie zawsze musi się skończyć szczęśliwie. W końcu życie to nie bajka. A czy uważacie, że ktoś na Was czeka? Ja sądzę, że tak. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę. Tylko czasem jest ona "zamaskowana". Aby ją rozpoznać, musimy zajrzeć w serce. Do tej pory nie spotkałam kogoś takiego, przy kim moje serce szalało. Nie skarżę się. Wciąż czekam. Myślę, że to nie pora na takie wywody. Chcę żyć chwilą bieżącą i nie myśleć co mnie czeka jutro, albo za rok. Może miałabym inny pogląd na świat, gdyby nie pewien człowiek. Człowiek, który zniszczył mnie doszczętnie. Mimo to zawsze mu wybaczałam. Cały ten czas kochałam. Niekiedy, za to wszystko winiłam siebie... Do czasu. [...] Mówił, że to dla mojego dobra. Chciał dobrze, ale ja nie potrafię ułożyć sobie życia do tej pory. Po kilku latach, moja matka zmądrzała. Uciekłyśmy od tego tyrana. Miałam wtedy 14 lat.

  Zapraszam: i-live-for-you-baby-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej! Zapraszam też do mnie w wolnej chwili ;)

  "Skończyć studia, zacząć wymarzoną pracę.
  Pokazać, że chociaż nie jestem doskonała to coś jednak potrafię.
  Moje plany.
  Byłe.
  Gdyby nie to... nie on. Może wszystko by się udało.
  Najgorszy okres w moim życiu jest - mam nadzieję - już za mną.
  Nie mogę jednak od tak o tym zapomnieć.
  To żyje we mnie. Wspomnienia nigdy nie umierają.
  Zwłaszcza, że teraz już nie wiem, czy w tamtej chwili podjęłam słuszną decyzję."

  Blogger:
  http://instant-fanfiction.blogspot.com/

  Wattpad:
  http://www.wattpad.com/story/39877785-instant-harry-styles

  Pozdrawiam! :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Poznajcie historię dziewczyny, która na pierwszy rzut oka wydaje się być jedynie zbuntowaną nastolatką, która nie wie co to kultura. Można pomyśleć, że poprzez swoje zachowanie chce jedynie zwrócić na siebie uwagę. Ludzie sądzą, że nie zasługuje ani na szacunek, ani na zrozumienie, a już tym bardziej na szczęście. No bo jak striptizerka może zasługiwać na cokolwiek? Nikt nie chce zajrzeć do jej duszy. Nikt nie szuka przyczyny jej zachowania. Nikogo nie obchodzi, że ona też ma uczucia. Liczy się tylko to, co jest na zewnątrz.
  Harry Styles również ma gdzieś wszystkie wyższe uczucia. Przecież do klubu go-go nie idzie się szukać miłości.
  Ale nikt nie powiedział, że nie można jej tam znaleźć

  http://dont-want-to-lose-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na kolejny rozdział po długiej nieobecności :)
  http://loveisnexttoyou.blogspot.com/2015/06/chapter-5.html

  OdpowiedzUsuń
 15. http://love-do-way-you-lie.blogspot.com/ W Elite School istnieją tylko cztery prawowite królowe: inteligentna i uparta Laura, radosna i pomocna Rydel, przebiegła i namiętna Vanessa i mroczna buntowniczka Angel. Piosenkarka, tancerka, aktorka i pisarka to cztery przyjaciółki od dzieciństwa. Wszyscy mają je za idealne. No bo kto by się spodziewał, że mogą skrywać tak mroczny sekret? I co się stanie, gdy wyjdzie on na jaw? I cały ten chaos spowoduje czterech chłopaków, nie mających pojęcia w co się pakują. To zmieni wszystko. Nic nie będzie już takie samo. Jak skończy się ta historia?
  Tego wszystkiego dowiecie się czytając bloga ''Love do way you lie,,
  Serdecznie zapraszam do czytania

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeśli chcesz, żeby Twój blog został oceniony i skomentowany, to zapraszam na: www.smoczakrytyka.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. http://mojcrush.blogspot.com/

  @xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!

  #mojcrush to opowieść o zwyczajnej dziewczynie, zakochanej w niezwykłym chłopaku. Po drodze ku zdobyciu jego serca, napotyka nie tylko trudności, lecz także nietypową niespodziankę, o której nawet nie ważyła się śnić.

  OdpowiedzUsuń
 18. Po 12 latach nieobecności Hermiona wraca do Londynu z córką Zoey. Na pytania przyjaciół odpowiada zdawkowo i unika tematu ojca dziewczynki. Jaką tajemnicę skrywa? Tymczasem mała jedzie do Hogwartu na swój pierwszy rok nauki i poznaje Scorpiusa Malfoya. Co ich połączy? Nienawiść jak rodziców, czy może coś zupełnie przeciwnego? I jaką rolę w tej sytuacji odegrał Draco? Tego dowiecie się jeśli do mnie zajrzycie ;)

  http://lusia-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam serdecznie na świeżo otwarty spis z Seleną pt. 'Selena Gomez Spis Fanfiction PL'.

  Byłoby mi też miło jakbyś zgłosiła swój blog oraz poleciła znajomym :)

  http://selenagomezspisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Z góry przepraszam za spam.

  Gorąco zapraszam na opowiadanie!

  Chwile są ulotne, zwłaszcza, gdy jest się prawie nieśmiertelnym. Nie liczysz minut, godzin, dni, lat, wieków...
  Najznakomitszy ród pośród wszystkich wampirów to ród Denverów. Są to najsilniejsi czystokrwiści władający głównie żywiołem powietrza. To oni sprawują władzę, nad wszystkimi innymi istotami ciemności. Tworzą własną hierarchię. Są niemalże doskonali.
  Jednakże nawet w takim rodzie, zdarzają się problemy. Jednym z nich, jest Dylan Denver. Bękarcie dziecię pochodzące z ludzkiego rodu. To on sprawia problemy wszystkim dookoła. Jest wulgarny, nieobliczalny, nieprzewidywalny i... brutalny. Przyszedł na świat tylko po to, żeby stać w cieniu swojego idealnego brata Jaspera Denvera.
  Młodszy Denver jednakże nie spełnia tego wymagania. Zamiast stać w cieniu i być potulnym, on wytrwale trenuje sztuki walki i zabija. On ma jeden główny cel - musi zabijać. To właśnie sprawa, że Denverowie, a także inne rody obawiają się go.
  Jaki udział w życiu okropnego bruneta będzie miała mała, słodka córka łowców - Lexi?
  Kto zdobędzie koronę i zasiądzie na tronie wampirów?
  Wkrocz w tajemnice Rodu Denverów. Do świata pełnego skandali, kontrowersji, wrogości, miłości i zdrad. Wejrzyj w głąb czarnej duszy Dylana Denvera i dowiedz się, kim jest Demen.

  Zapraszam :) http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 22. Elissa. Dziewczyna sławnego Zayn'a Malika dowiaduje się, że jest w ciąży. Zayn wpierw zdruzgotany, powoli godzi się z tą informacją. Zakochani biorą ślub, a na świat przychodzi Noelle Ami Malik. Liss ma nadzieję, że wszystko się już ułoży. Niestety myli się. Zayn staje się coraz bardziej agresywny, nie liczy się z jej zdaniem, oddalają się od siebie. Natomiast przyjaciółka Elissy wciąga ją w poważne tarapaty. Młoda żona boi się o życie własne i swojej czteroletniej córeczki...
  http://black-zayn-love.blogspot.com/

  oraz jeśli masz ochotę poczytać imagify z One Direction zapraszam ;)
  http://imagify-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. http://criminal-fanfiction-nh.blogspot.com/

  Niall Horan wcieli się w opiekuńczego pełnego problemów z przeszłości chłopaka, pomagającego skrzywdzonej Bailee. Niall za wszelką cenę, postara się pomóc jej z problemami i znaleźć sprawcę jej gwałtu, nieświadomy, że prawda znajduje się tak blisko.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 25. 'Spis Fanfiction z Idolami' ma button, więc jeśli wolisz, aby był button to możesz dodać :)
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 27. Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzeiscia trzy lata. Musi być doskonała.
  Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
  Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa ją zaakceptować?

  Zapraszam do mnie: nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Serdecznie zapraszam na opowiadanie pt. 'MÓWIMY ŻYCZENIE DO SPADAJĄCEJ GWIAZDY'.
  Pozdrawiam,
  http://wzburzone-fale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Opis: Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  http://wirus-r.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie graficzna-przystan.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 31. "....i na pewno czyjąś rozproszyłaś ciemność, a to nie takie łatwe być dla kogoś światłem. Teraz musisz, Mała, unieść jeszcze więcej, czyjeś strzępy świata musisz wziąć na ręce."
  - Poradzimy sobie, Theodorze. Ta klątwa jest tylko namiastką zła, przez jakie przeszliśmy.
  Podeszła do niego, chwytając jego twarz w swoje małe, drobne dłonie i zmusiła go do spojrzenia na nią. W jego ciemnych oczach widziała to wszystko, czego sama się obawiała. Mimo tego, czuła jak magia krąży pomiędzy nimi. Czuła ją w czubkach palców oraz na czubku nosa. Czuła ją, patrząc na tego mężczyznę, który był najgorszą i najlepszą rzeczą w jej życiu. Wodziła palcami po jego szczęce, wystających kościach policzkowych oraz ustach.
  - Będziemy żyć. Chcesz żyć, prawda?

  strzepy-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarz = motywacja :)